Tenant Representation is our business

Nasze usługi

Świadczymy kompleksowe usługi w reprezentowaniu najemców, które zabezpieczają interesy naszych klientów we wszystkich istotnych aspektach.

Właściciele nieruchomości komercyjnych i firmy deweloperskie są specjalistami w tej dziedzinie a większość z nich jest dodatkowo reprezentowana przez profesjonalne światowe firmy, oferujące kompleksowe usługi z zakresu administrowania, wynajmu, wyceny i sprzedaży nieruchomości.

Znajomość rzeczywistego rozwoju dotychczasowych cen najmu, planowanych przyszłych inwestycji budowlanych, całkowitej ilości pustostanów i rzeczywistej oferty w stosunku do zapotrzebowania na powierzchnie komercyjne, pozwala określić ogólne warunki handlowe od wysokości wynajmu po rozłożenie kosztów budowy czy przebudowy powierzchni. Nasza znajomość powyższych właściwości jest kluczowa dla zapewnienia najlepszych możliwych warunków dla naszych klientów.

Nasza działalność polega na świadczeniu profesjonalnych usług doradztwa najemcom i użytkownikom nieruchomości tak, aby osiągnęli efektywne kosztowo rozwiązania dla swoich potrzeb i w czasie negocjacji z właścicielem nieruchomości nie znaleźli się w niekorzystnej sytuacji.

Oferujemy następujące, kompleksowe usługi: