Tenant Representation is our business

Dlaczego my

Oszczędność

Reprezentując naszych klientów, zawsze osiągamy wyraźne oszczędności zarówno w zakresie kosztów najmu, jak i inwestycji kapitałowych związanych z budową i przebudową pomieszczeń.

Profesjonalizm

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy specjalizują się w reprezentowaniu najemców. Nasza specjalizacja jest kluczowa dla jakości oferowanych usług. Znamy wszystkie aspekty podejmowania decyzji, ofertę alternatyw rynkowych, i dobrze wiemy, jakie są adekwatne koszty oraz ceny.

Doświadczenie

Ze względu na długoletnie doświadczenie i znajomość rynku nieruchomości komercyjnych potrafimy szybko i efektywnie znaleźć korzystne cenowo rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasze bogate doświadczenie oznacza, że potrafimy rozwiązywać problematyczne sytuacje i w sposób pragmatyczny wyceniać poszczególne alternatywy.

Niezależność

Jesteśmy jedyną niezależną firmą konsultingową na czeskim rynku, która reprezentuje wyłącznie najemców. Bronimy interesów najemców i użytkowników nieruchomości – bez wyjątku i w każdej sytuacji. Zawsze stoimy po Państwa stronie.

Kompleksowe usługi

Jesteśmy gotowi, by zaoferować kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb Państwa firmy. Na podstawie Państwa wymagań jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązania handlowe i techniczne oraz uwzględnić je w umowach, wybudować lub przebudować wnętrza, wyposażyć powierzchnie i przenieść firmę. Wszystko to realizujemy, nie zaburzając funkcjonowania firmy.