Tenant Representation is our business

Zarząd firmy

Radek ProcházkaRadek Procházka jest partnerem wiodącym i sekretarzem spółki, którą założył jako niezależną firmę konsultingową reprezentującą wyłącznie najemców nieruchomości komercyjnych.

Po siedmiu latach zdobywania doświadczenia w doradztwie w zakresie nieruchomości komercyjnych w międzynarodowych firmach jak Colliers International i Cushman & Wakefield, założył pierwszą w Czechach firmę, koncentrującą się wyłącznie na reprezentowaniu najemców nieruchomości komercyjnych. Jako partner wiodący koncentruje się na najważniejszych klientach firmy i bierze aktywny udział w negocjowaniu stosownych rozwiązań oraz w zarządzaniu projektami.

Radek Procházka rozpoczął studia na University of New York in Prague, po dwóch latach nauki wyjechał do USA, gdzie później ukończył studia na University of San Francisco na kierunku Finanse.

Radek Procházka jest ekspertem w segmencie biurowym i w zakresie reprezentowania najemców należy do najbardziej doświadczonych profesjonalistów na czeskim rynku. W ostatnich latach działalności w firmie Cushman & Wakefield kierował działem Tenant Representation, który odpowiadał za rynek czeski, opiekował się najważniejszymi klientami i był koordynatorem współpracy międzynarodowej w ramach Corporate Occupier & Investor Services, wspierającej klientów korporacyjnych. W ciągu dotychczasowej kariery zawarł 95 transakcji dotyczących w sumie ponad 185.000 m2 powierzchni biurowych. W ramach tych transakcji pomógł klientom zaoszczędzić w przybliżeniu 53 mln Euro na kosztach związanych z najmem i inwestycjami budowlanymi.